Lombard ile procent od pożyczki pod zastaw w Warszawie?

Lombard ile procent od pożyczki pod zastaw w Warszawie? Każda rodzina posiada nieużywane już urządzenia, które zajmują miejsce w szafach. Czasy się zmieniają i teraz można oddać takie sprzęty do skupu za gotówkę w Warszawie Śródmieście. Co przyjmuje lombard w Warszawie? RTV, stare i nowe modele urządzeń technicznych, czasami rozważana jest możliwość zakupu sprzętu używanego z drobnymi usterkami.

Misja działalności takich instytucji opiera się na zrozumieniu potrzeb i pragnień klientów. Lombard w Warszawie stara się pomóc każdemu klientowi w znalezieniu najlepszego rozwiązania pożyczkowego ze względu na przystępne stawki oraz wysokie uznanie zabezpieczeń, gwarancji. Ale taka placówka handlowa jak lombard ile procent bierze przy skupie?

Lombard – pożyczki pod zastaw w Warszawie

Czasami zdarza się, że pieniądze są pilnie potrzebne, ale nie ma skąd ich wziąć, wypłata jeszcze daleko i nie ma, od kogo pożyczyć. Można oczywiście skontaktować się z bankiem. Ale zebranie dokumentów zajmie dużo czasu i nie ma gwarancji, że zostanie wypłacona wymagana kwota. Jakie jest wyjście z tej sytuacji? To proste, skorzystanie z usług lombardu w Warszawie. Ale ile procent można otrzymać od oszacowanej kwoty zastawu? To najczęściej waha się od 30-60%, zależy to od rodzaju, jakości danego przedmiotu, nieruchomości czy samochodu. Ale ważne jest, aby wiedzieć, co można sprzedać lub zastawić, aby uzyskać niezbędne fundusze.

Skup za gotówkę w Warszawie Śródmieście – czy dla klienta to korzystne?

Lombard ile procent od pożyczki pod zastaw w Warszawie?
Lombard ile procent od pożyczki pod zastaw w Warszawie?

Jedną z zalet pożyczki pod zastaw w Warszawie jest to, że taką pożyczkę można otrzymać zastawiając niemal każdą wartościową rzecz. W szczególności sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt audio, wideo i komputerowy, biżuteria, antyki, cenne monety i medale, sztućce. Możliwy jest również skup aparatów w Warszawie, a niektóre lombardy przyjmują również samochody, a nawet nieruchomości, jako zabezpieczenie. Ponadto część instytucji akceptuje tylko jedną kategorię wartości, jako zabezpieczenie, taką jak metale i kamienie szlachetne lub dzieła sztuki. A lombard w Warszawie elektronikę skupuje każdego rodzaju, najważniejsze, aby spełniała wymagane parametry. Klienci przychodzący do lombardu najczęściej są zainteresowani odpowiedzią na pytanie – ile procent aktualnej wartości sprzętu czy nieruchomości dostaną? Tak już wskazano powyżej, procent będzie znacznie niższy od ceny rynkowej, ale to na tym takie instytucje zarabiają. Klient potrzebuje szybkiej gotówki przy minimum formalności a lombard w Warszawie musi się zabezpieczyć, jeżeli nie spłaci klient pożyczki, to dokonają sprzedaży zastawu a uzyskana różnica jest ich wypracowanym zyskiem.

Jak przebiega wycena rzeczy w skupie za gotówkę – Warszawa Śródmieście?

Wyceny przynoszonych rzeczy do skupu za gotówkę w Warszawie Śródmieście dokonują pracownicy lombardu lub rzadziej (jak w przypadku obiektów sztuki) – rzeczoznawcy. W takim przypadku nie pobierają od klienta środków za wycenę. Klient otrzymuje pieniądze od ręki oraz umowę, która stanowi potwierdzenie przeprowadzonej transakcji handlowej. Wiele wartościowych rzeczy nieodebranych przez klientów po upływie końca zastawu zostaje wystawiona na stronie internetowej lombardu. Wystawiane są sprzęty AGD, RTV, samochody, rowery, aparaty na sprzedaż w Warszawie bardzo szybko schodzą. Często można trafić na prawdziwą okazję i nabyć rzecz, której poszukiwało się od lat.

Za jakie rzeczy można otrzymać pożyczkę pod zastaw w Warszawie?

 • Sprzęt wędkarski – kołowrotki, wędki
 • Telewizory i monitory – wyświetlacz powinien być wolny od usterek mechanicznych i problemów z obrazem.
 • Sprzęt kuchenny – produkty muszą być wolne od obcych zapachów i śladów rdzy.
 • Markowe opakowanie i paragon będą dla klienta atutem podczas wyceny i akceptacji sprzętu.

Lista akceptowanych w lombardzie w Warszawie RTV, AGD:

 • Telefony i sprzęt przenośny
 • Komputery, tablety
 • Laptopy, netbooki
 • Kamery, konsole, cyfrowe odtwarzacze audio MP3, MP4
 • Narzędzia budowlane: wiertarki, szlifierki, wyrzynarki itp.
 • Kosiarki, traktory
 • Samochody, skutery
 • Kuchenka mikrofalowa
 • Odkurzacze
 • Roboty kuchenne, maszynka do mielenia mięsa
 • Sokowirówki
 • Żelazka elektryczne i wiele więcej.

W ostatnich latach cykl życia telefonu komórkowego został skrócony do 12-18 miesięcy. Oznacza to, że przeciętny użytkownik kupuje nowy gadżet, co 1-1,5 roku. Jednak niewiele osób wie, gdzie można go oddać do skupu za gotówkę? Warszawa Śródmieście to miejsce gdzie znajduje się lombard oferujący naprawdę korzystne ceny. Wystarczy oddać pod zastaw lub sprzedać do lombardu przestarzały telefon komórkowy i zdobyć trochę pieniędzy, które można dodać na zakup najnowszego modelu.

Ile w lombardzie w Warszawie wynosi oprocentowanie pożyczki pod zastaw?

Każda instytucja tego typu, samodzielnie ustala odsetki, ale by przyciągnąć jak największą rzeszę klientów, oprocentowanie kredytu lombardowego musi być korzystne także dla klienta. Obecnie w lombardzie w Warszawie za kredyt lombardowy klient będzie musiał zapłacić 10%. Dodatkowo trzeba liczyć się z tzw. kosztami pozaodsetkowymi ustalanymi na 25% kwoty udzielonej pożyczki pod zastaw w Warszawie. Ponadto do 30% za każdy rok trwania umowy lombardowej. Dokładne oszacowanie kosztów jest możliwe korzystając z kalkulatora odsetek lombardowych.

Author: jsfedu