Usługi prywatnego detektywa jako sposób na udowodnienie zdrady małżonka

Usługi prywatnego detektywa jako sposób na udowodnienie zdrady małżonka – w sytuacji, gdy odkryjemy, iż nasz małżonek nas zdradził, wiele osób chciałoby najlepiej samodzielnie zdobyć dowody, które skompromitują go w sądzie podczas sprawy rozwodowej. Warto jednak wiedzieć o tym, iż o wiele lepszym rozwiązaniem jest detektyw prywatny -usługi. Detektyw prywatny – usługi ma na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu bardzo szybko dostarczy nam wszystkie dowody potwierdzające niepodważalną winę naszego partnera. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, dlaczego opłaca się wybrać usługi detektywa prywatnego przy zdradzie małżonka. 

Dlaczego warto skorzystać z usług prywatnego detektywa?

Detektyw prywatny -usługi może zapewnić nam na najwyższym poziomie. Zatrudnienie detektywa prywatnego to bardzo dobra decyzja.  Wielu osobom może wydawać się, iż zdobycie dowodów zdrady jest banalnie proste. W rzeczywistości może okazać się to znacznie trudniejsze, niż myśleliśmy na samym początku. Mimo tego, iż podczas postępowania rozwodowego na potwierdzenie składanych zeznań można wykorzystać praktycznie wszystkie dowody zdobyte zgodnie z przepisami polskiego prawa, to trzeba mieć świadomość, iż takie dowody, które zostaną zebrane w nieumiejętny sposób, mogą nam nawet zaszkodzić. Poniżej omawiamy kilka argumentów, które przemawiają za tym, iż detektyw prywatny -usługi ma najlepsze i to jego opłaca się wybrać.

Mocne dowody, które będą niepodważalne

Usługi prywatnego detektywa jako sposób na udowodnienie zdrady małżonka
Usługi prywatnego detektywa jako sposób na udowodnienie zdrady małżonka

Powinniśmy mieć świadomość tego, iż każdy doświadczony detektyw prywatny jest profesjonalistą pod każdym względem. Warunkiem jest oczywiście to, żeby wybrać usługi detektywa prywatnego, który będzie posiadał specjalną licencję. Stanowczo odradzamy, aby decydować się na skorzystanie z usług pseudo detektywa, który swoje biuro uruchomił wraz z deregulacją zawodu w 2014 roku. Zanim skorzystamy z usług jakiegokolwiek detektywa prywatnego, powinniśmy również dokładnie sprawdzić, jakie jest jego doświadczenie w tej branży.

Gdy korzystamy z usług prywatnego detektywa zyskujemy pewność, iż wszystkie zebrane przez niego dowody potwierdzające zdradę partnera będą w sądzie nie do podważenia. Każdy detektyw prywatny ma usługi na najwyższym poziomie oraz dysponuje sprzętem najlepszej jakości. Dzięki tak dobremu sprzętowi będzie mógł prowadzić działania obserwacyjne nawet w trudnych warunkach. Mamy wówczas gwarancję uzyskania wszelkich niepodważalnych dowodów, na których nam zależy. Należy także pamiętać, iż dobry dowód jest podstawą do przeprowadzenia szybkiej i udanej sprawy rozwodowej w sądzie. Od niego będzie zależała decyzja podjęta przez sędziego o przyznaniu alimentów (mowa tu nawet o alimentach dożywotnich). Równie istotny jest także oczywiście podział majątku. Materiały, które zebraliśmy na własną rękę, często mogą okazać się stanowczo niewystarczające do tego, aby uzyskać wyrok zgodny ze swoimi oczekiwaniami.

Czasami jest nawet gorzej – dowody, które zbierzemy na własną rękę w sposób nieprofesjonalny, mogą nas narazić na odpowiedzialność prawną w związku z naruszeniem dóbr osobistych. Z tego powodu tak ważne jest, aby wszystkie dowody w sprawie były przygotowane w sposób rzetelny oraz zgodny z przepisami polskiego prawa. Spełnienie tego warunku zagwarantuje nam tylko i wyłącznie skorzystanie z usług prywatnego detektywa. Gdy detektyw prywatny – usługi swoje zakończy, przygotuje nam obszerny raport, w którym opisane będą krok po kroku podjęte przez niego czynności. Taki dowód może być później trudny do obalenia w sądzie, ponieważ przygotowane przez detektywa zdjęcia będą w pełni profesjonalne.

Jakie możliwości ma prywatny detektyw?

Detektyw prywatny ma w praktyce praktycznie nieograniczone możliwości. Może on nie tylko przygotować dla nas niezwykle obszerny materiał fotograficzny, audiowizualny, ale również przygotuje dla nas próbki DNA czy przeprowadzi dyskretny wywiad środowiskowy. Czasami może także zdobyć dowody, które na pierwszy rzut oka wydają się na mało znaczące, to jednak jeśli przedstawi je w sposób prawidłowy, to  mogą okazać się bardzo istotne na sali sądowej. Oprócz tego, detektyw dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu zbierze materiały dowodowe w taki sposób, iż trudna do ustalenia stanie się granica dóbr osobistych sfotografowanych ludzi. Taka sytuacja jest bardzo korzystna dla osób, które korzystają z pomocy detektywa. Wpływa to bowiem na całkowite zminimalizowanie ryzyka możliwości pozwania nas za naruszenie dóbr osobistych przez partnera.

Detektyw prywatny może być świadkiem

Warto wiedzieć również o tym, iż detektyw prywatny może również pełnić rolę świadka w sądzie w trakcie prowadzonego postępowania rozwodowego. Przesłuchanie detektywa ma w większości przypadków bardzo dużą wartość dowodową dla sądu. Detektywów uważa się za świadków bezstronnych i obiektywnych, którzy składają wyłącznie zeznania w pełni wiarygodne. Informacje, które na sali sądowej zostaną przedstawione przez detektywa prywatnego, będą bardzo cenne. Jeżeli sąd będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, wszystkie słowa wypowiedziane przez wynajętego detektywa mogą zadecydować o tym, iż zapadnie wyrok zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Author: jsfedu